Hendek Belediye Başkanı esnafı ve vatandaşı dinledi

Hendek'te pazar yerinde esnaf ve vatandaşlarla sohbet ederek taleplerini dinledi. Babaoğlu gelen taleplerle ilgili olarak ilgili birimlere çalışma için talimat verdi.

Güncel Haberler 26.09.2019, 10:05 26.09.2019, 10:20
Hendek Belediye Başkanı esnafı ve vatandaşı dinledi

SOSYAL BELEDİYECİLİK

Sosyal belediyeciliğin gereği olarak insan odaklı çalıştıklarını ifade eden Başkan Turgut Babaoğlu, ‘Esnaflarımızı ziyaret ederek onların sorun ve taleplerini dinledik. Helal rızık peşinde koşturan bu insanlarla bir arada olmaktan mutluyuz. Bu gezilerimizin amacı esnaflarımızla ve halkımızla buluşmak, eksiklikleri yerinde tespit etmek ve çözüme kavuşturmak. Elimizden geldiğince ve şartlar müsaade ettikçe sizlere en iyi hizmeti sunabilmek adına canla başla çalıştığımıza emin olabilirsiniz.  Hendek için güzel işlere imza atacağız. “dedi.

HEP BİR ARADAYIZ

Başkan Babaoğlu her fırsatta sokakta olmaya devam edeceğini söyleyerek, “Sadece seçim dönemlerinde değil her zaman sizlerin yanında olmaya devam edeceğim sizlerin derdi her zaman bizim derdimiz oldu, olmaya da devam edecek. Hendek Belediyesi zor zamanlarda sırtınızı dayadığınız bir dayanak olacak. Çarşıda, pazarda, sokakta, mahallede, düğünde cenazede her zaman hep birlikte olacağız “dedi. Hendek Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu, gelen taleplerle ilgili birimlere talimat verdi.

Yorumlar (1)
HENDEKLİ 3 yıl önce
VATANDAŞLARIN İSTEKLERİNİ VE YERİNE GETİRİLMESİ İÇİNTALİMAT VERDİKLERİ NE ACABA ???
23
kapalı