banner194

Hendek Atatürk Parkı ihalesini o kazandı...

13 Mayıs 2019 tarihinde ihaleye çıkan ancak ihaleye katılan olmadığı için pazarlık usulüne dönen Atatürk Parkı içerisindeki kafeteryaya iki istekli çıktı.

Hendek Atatürk Parkı ihalesini o kazandı...
banner180

13 Mayıs 2019 tarihinde ihaleye çıkan ancak ihaleye katılan olmadığı için pazarlık usulüne dönen Atatürk Parkı içerisindeki kafeteryaya iki istekli çıktı.

Kıyasıya geçen ihalede İsmet Hane 38 bin TL vererek kazanan ihaleyi aldı.

20 bin TL’den başladı

Hendek Belediyesi Meclis toplantı salonunda gerçekleşen Encümen ve Belediye Başkanı huzurunda yapılan ihaleye Ermaz Gıda Ltd Şti adına Erhan Yılmaz ve Haneler Grup adına İsmet Hane katıldı. 20 bin TL’den başlayan ihale kıyasıya çekişmeye sahne oldu. En son İsmet Hane’nin 38 bin TL teklifine karşılık Ermaz Gıda ihaleden çekildi.

İhaleyi İsmet Hane kazandı. İhale komisyonu Başkanı olan Hendek Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu’nun nihai kararı onaylamasının ardından kafeteryanın teslimi yapılacak.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Oğuzhan Özdoğan
Oğuzhan Özdoğan - 4 ay Önce

Hayırlı olsun Hendekli bir iş adamının kazanmasına sevindik. Para yine hendeğimizde kalacak. Allah mahcup etmesin.

ALPASLAN BAĞDATLI
ALPASLAN BAĞDATLI - 4 ay Önce

Hayırlı olsun rabbim bol kazançlar nasip etsin.Hendek ve halkı için bu mekan çok değerliydi ilk gününden bu yana inşAllah İsmet beyin projeleri ile eskisi gibi gönüllerede hitap eder.

Yılmaz şeker
Yılmaz şeker - 4 ay Önce

Hayırlara vesile olsun inşaAllah...Hendek ilçemizde planlı ve vizyonlu yapmış ve bitirmiş oldugu başarılı projeleriyle her geçen gün ilçemizin degerini arttıran çok çalışkan haneler ailesinin bu ihaleyi almış olması ilçemiz adına ne kadar dogru bir kazanım olduğunu zaman herkeze gösterecek...Allah yar ve yardımcıları olsun...tebrik ederim...

Irfan Bardakcı
Irfan Bardakcı - 4 ay Önce

Yaklaşık bir yıldır boş duruyor ve yıpranıyordu, yaklaşık300.000 tl parada boşuna gitti önceki yöntim ihaleyi iptal etmişti. İsmet beye hayırlı olsuninşAllah güzel hizmetler verecektir,

SIRADAKİ HABER