Hendek 2. OSB de Temaslarda Bulundu

Sanayi kuruluşlarına Valilikçe düzenlenen ziyaretlerde bu haftaki durak Hendek 2. OSB oldu. Hendek Organize Sanayi bölgesinde gerçekleştirilen ziyarette bir çok sanayi kuruluşunun faaliyetleri konusunda bilgi alan Sakarya Valisi Çetin Oktay Kaldırım üretim alanlarında incelemelerde bulundu.

Güncel Haberler 22.10.2020, 14:46 22.10.2020, 16:12
Hendek 2. OSB de Temaslarda Bulundu
© HENDEK HABER

Vali Çetin Oktay Kaldırım Hendek 2. OSB de Temaslarda Bulundu. Valimiz Sayın Çetin Oktay Kaldırım, bir dizi ziyaret ve incelemeler kapsamında Hendek 2. Organize Sanayi Bölgesini ziyaret etti.

İlk olarak 2. OSB Müdürlüğüne uğrayan Vali Çetin Oktay Kaldırım, burada Kaymakam Halil İbrahim Acır, SATSO Başkanı Akgün Altuğ, Belediye Başkan Yardımcısı Hızır Çağrı Güngör, 2. OSB Yönetim Kurulu Başkanı Şükrü Bodur ve sanayiciler tarafından karşılandı.

Yönetim Binasında incelemelerde bulunan Vali Kaldırım, OSB Yönetim Kurulu Başkanı Şükrü Bodur dan bölgedeki yatırım ve projeler hakkında bir brifing aldı.

Burada sanayicilerle de bir süre sohbet eden Vali Çetin Oktay Kaldırım, daha sonra Sakarya 2. Organize Sanayi Bölgesi Camii'nde incelemelerde bulunduktan sonra SATSO bünyesinde faaliyet gösterecek olan Sakarya

Tarımsal Ürünler Üretim Mükemmeliyet Merkezini ziyaret ederek SATSO Başkanı Akgün Altuğ dan merkez hakkında bilgi aldı.

OSB içerisinde faaliyet gösteren Gedik Kaynak ve Gedik Termo Vana fabrikalarını ziyaret ederek Yönetim Kurulu Başkanı Hülya Gedik’ten bilgiler alan Vali Çetin Oktay Kaldırım,  daha sonra Daikin Isıtma Soğutma Sistemleri Fabrikasının üretim alanında incelemelerde bulunarak Genel Müdür Yardımcısı Cemil Yiğit’ten üretim faaliyetlerine dair bilgi aldı. Son olarak Çamsan Entegre Ağaç Fabrikasını ziyaret eden Vali Kaldırım, burada da Genel Müdür Yardımcısı Metinay Topkaya dan çalışmalar hakkında bilgi aldı.

Hendek ilçesinin İlimizin sanayi üstlerinden birisi olduğuna ve istihdama büyük katkı sunduğuna işaret eden Vali Çetin Oktay Kaldırım, Sakarya’nın yeni ve doğru proje ve yatırımlarla da hızla büyümeye devam ettiğini, üzerinde çalışılan yeni yatırım alanları ile ülkemizin en önemli cazibe merkezlerinden birisi haline geldiğini belirterek yatırım yapmak isteyen sanayici ve iş insanlarımızın her zaman yanlarında olduklarını ifade etti.

Yorumlar (0)
19
açık
Namaz Vakti 30 Temmuz 2021
İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı