Ekipler Hendek Dikmen'e Baştan Aşağı parke taşı dönüşüyor…

Hendek Belediye Kilitli Parke Ekipleri Hendek’in en uzak ve yüksek mahallerinden olan Dikmen Mahallesinde çalışmalarını 7 mahallede sürdürdükleri belirtilirken, vatandaşlar ilçe ekiplerin ne zaman Hendek ilçe merkezinde yer alan çukurlara sıra geleceğini merak ediyor.

Güncel Haberler 31.08.2020, 23:34 01.09.2020, 00:03
Ekipler Hendek Dikmen'e Baştan Aşağı parke taşı dönüşüyor…
© HENDEK HABER

Hendek Belediye Kilitli Parke Ekipleri Hendek’in en uzak ve yüksek mahallerinden olan Dikmen Mahallesinde çalışmalarını 7 mahallede sürdürdükleri belirtilirken, vatandaşlar ilçe ekiplerin ne zaman Hendek ilçe merkezinde  yer alan çukurlara sıra geleceğini merak ediyor. Belediye Bülteninde sürdürülen çalışmalar şöyle anlatıldı... 

Hendek Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu, Dikmen Mahallesinde 7 sokağı kapsayan 8 bin metrekarelik kilitli parke çalışmasının hızla devam ettiğini söyledi.

Ekipler Dikmeni Baştan Aşağı parke taşı dönüşüyor…

DİKMEN MAHALLESİ

Hendek Belediyesi, vatandaşların yaşam memnuniyeti ve kalitesini arttırarak sorunlara kalıcı çözümler üretmek adına başlattığı hizmet seferberliğini aralıksız bir şekilde sürdürmeye devam ediyor.  Her gün yeni bir mahallede çalışma başlatan ekipler, Dikmen mahallesinde 7 sokağı kapsayan 8 bin metrekarelik kilitli parke çalışmasına başladı. Plan Proje Müdürlüğüne bağlı ekipler tarafından başlatılan yol düzenleme çalışmaları vatandaşları memnun ederken, Hendek Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu çalışmalar hakkında son bilgileri paylaştı. Başkan Babaoğlu, tüm belediye ekiplerinin Hendek’in her sokağında bir çalışma yaptığını anlattı.

HİZMET SEFERBERLİĞİ

Başkan Babaoğlu, “ 91 mahallemizde tüm ekiplerimiz yoğun bir çalışma yürütüyor. Alt yapıdan üst yapıya her alanda gelişen ve değişen bir Hendek var. Bunun yanında hayata geçirdiğimiz projelerimizle Hendek’i geleceğe taşıyoruz. Hiç çalışma yapılmayan sokaklarda çalışmalar yapıyoruz. Vatandaşlarımızın her talebi başımızın üstüne dir. Hemşerilerimizin derdi bizim derdimizdir. Bizim tespitlerimiz dışında gelen her talep ve şikayeti titizlikle inceliyoruz. Samimiyetle, gayretle, 91 mahallede sorunlar bir bir çözülüyor” diye konuştu.

4 SOKAKTA TAMAMLANDI

Dikmen’de yapılan çalışmaları değerlendiren Başkan Babaoğlu, “Ekiplerimiz Dikmen’de 4 sokakta çalışmalarını tamamladı. 3 bin metrekare kilitli parke uygulaması yapıldı. Çalışmalar tamamlandığında 7 sokakta toplamda 8 bin metrekarelik bir alanda kilitli parke uygulaması yapılmış olacak” dedi.

Kaynak: Haber : Hendek Belediyesi Basın Şube Müdürlüğü
Yorumlar (1)
Osman 9 ay önce
Önde Turgut şu hastane yolunda ki çukuru bi tamir etsinde sonra dikmene gitse idi keşke
18
açık
Namaz Vakti 08 Mayıs 2021
İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı