Dün Geçirdiği Bisiklet Kazası Sonrası, Başkan Babaoğlu Taburcu Oldu...

Dün Hendek’te bisikletten düştüğü öğrenilen Hendek Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu, Hendek devlet Hastanesinde 24 saat hastanede gözlem altında tutulduktan sonra taburcu olduğu öğrenildi.

Güncel Haberler 25.05.2020, 23:04
Dün Geçirdiği Bisiklet Kazası Sonrası,  Başkan Babaoğlu Taburcu Oldu...

Dün Hendek’te bisikletten düştüğü öğrenilen Hendek Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu, Hendek devlet Hastanesinde 24 saat hastanede gözlem altında tutulduktan sonra taburcu olduğu öğrenildi.

Yaşananlar sonrasında Hendek Belediyesi bir açıklama yaparak, Başkan Babaoğlu’nun durumunu şöyle yaplaştılar…

BAŞKANIMIZIN SAĞLIK DURUMU HAKKINDA BİLGİLENDİRME

Geçirdiği talihsiz kaza sonrasında yaralanarak Hendek Devlet Hastanesine kaldırılan Başkanımız Sayın Turgut Babaoğlu, tedavisinin ve yapılan gerekli tetkiklerin tamamlanmasının ardından 24 saatlik müşahede sonrasında taburcu edilmiştir.

Genel sağlık durumu çok iyi olan Başkanımız Sayın Turgut Babaoğlu, doktorların tavsiyesi üzerine bir süre evinde istirahat edecek ve bu süre içinde çalışmalarını evinden devam ettirecek.
Başkanımız koronavirüs (COVİD-19) tedbirleri kapsamında doktorların uyguladığı 14 günlük sosyal izolasyon sürecini de evinde geçirecektir. Anlayışla karşılanacağına inanılarak; bu süre içinde kesinlikle ziyaretçi kabul edemeyecektir.

Hendek halkı başta olmak üzere geçmiş olsun temennileriyle Başkanımıza moral veren Sakarya’nın ve ülkemizin her bölgesinden mesajlar yayınlayıp, telefonla arayan tüm vatandaşlarımıza, protokol mensuplarına, siyasi partilerimizin temsilcilerine, sivil toplum kuruluşlarına, muhtarlarımıza, basınımıza, spor ve iş dünyasının temsilcilerine teşekkürlerimizi sunarız. 

Kamuoyuna saygıyla duyurulur.
T.C. Hendek Belediyesi

 

Yorumlar (3)
Fatma Yegin Uzuncakmak 2 yıl önce
Bu nasıl oluyor ya sokağa çıkma yasağı var artı 20 yaş altınada ayriyeten yasak var artı sosyal mesafe yok
Oktay Azınba 2 yıl önce
Olur şeyler başkan....gecmiş olsun...(kücuk kazalar buyuk kazalari def eder)
Osman 2 yıl önce
Ya belediye başkanı chp li muğlada bodrum olunca ceza var mhp Turgut olunca sokağa çıkmam servestpaslında kanunen belediye başkanları yasak kapsamı dışında değil ki hadi haberciler haber yapmalı bence