Bin Çeşit Yapı Market

Büyükşehir den Hendek’e destek

Koronavirüs tedbirleri kapsamında şehir merkezinde olan tüm tedbirler ilçelerde de eksiksiz devam ediyor. Bu Kapsamda Dün Hendek’e gelen Büyükşehir Belediyesi ekipleri ücretsiz maske dağıtımını arttırırken, dezenfekte çalışmaları hız kesmeden sürüyor.

Büyükşehir den Hendek’e destek

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Koronavirüsü salgını kapsamında alınan tedbirleri artırdı. Şehirde dezenfekte edilmedik yer bırakmamaya yönelik çalışmalarına devam eden Büyükşehir ekipleri, zorunlu maske kullanımı dolayısıyla ilçelerde ücretsiz maske dağıtımı yapıyor. Hendek ilçelerindeki kamu kurumlarına; jandarma merkezine, karakollara, kaymakamlıklara ve vatandaşların sürekli kullandıkları otobüs duraklarına dezenfektan otomatları koyuldu.

Hendek’te çalışmalar sürüyor

Büyükşehir Belediyesi ekipleri tarafından yapılan açıklamaya göre, “Şehrin dört bir yanını dezenfekte ediyoruz. İl merkezinde Çark Caddesi ve Uzun Çarşı’da olduğu gibi, ilçelerimizde de çalışmalarımızı devam ediyor. Ferizli ve Hendek ilçelerimizde evden çıkmak zorunda olan vatandaşlarımız için kamu alanlarında ve özellikle duraklarda dezenfekte çalışmalarımız sürüyor. Dışarıda olan vatandaşlarımıza ücretsiz maske dağıtımı devam edecek” ifadelerinde bulunuldu.

Güncelleme Tarihi: 08 Nisan 2020, 14:33
YORUM EKLE
YORUMLAR
Ercan Şeker
Ercan Şeker - 6 ay Önce

Dezanfektanı bile büyük şehir temin ediyo vay halimize...

SIRADAKİ HABER