Bu Kez Hendek Çukurhan da bir araya geldiler

Hendek'te Her ay periyodik düzenlenen güvenlik toplantısı bu ay Hendek Çukurhan Mahalle Muhtarlığı binasında gerçekleştirildi.

Güncel Haberler 30.03.2019, 20:12
Bu Kez Hendek Çukurhan da bir araya geldiler

Periyodik olarak her ayın çeşitli zaman dilimlerinde gerçekleştirilen Hendek 2019 yılı Mart ayı Güvenlik Toplantısı yapıldı.

Çukurhan Mahalle Muhtarlığı binasında düzenlenen toplantı  Hendek Kaymakamı Orhan BURHAN başkanlığında gerçekleştirildi. Hendek İlçe Emniyet Müdür Vekili Sayit ÖZMEN, Hendek İlçe Jandarma Komutanı J. Yzb. Deniz KÜN ,Çukurhan Mahalle Muhtarı Taner AZUN ve Beylice Mahalle Muhtarı Erol AKAR'ın katılımıyla gerçekleşen toplantıda ilçemizde genel güvenlik konusunda yürütülecek hizmetler ve yapılacak çalışmalar görüşüldü. 

Vatandaşlarımızın huzur ve güven ortamında hayatlarını sürdürmelerini sağlamak ve ilçemizde yaşanabilecek olumsuzlukları engellemek amacıyla alınacak asayiş ve güvenlik tedbirlerine ilişkin değerlendirmelerde bulundular.

Yorumlar (1)
Dursun 3 yıl önce
D-100 karayolunu ikiye bölmekte zorlanıyoruz, mahalle sakinleri olarka yol kesme eylemi yapacaz, söz verdiğiniz sözleri tutun, d-100 jarayolunu ceplerle bölüne bilir hale getirin, köyün karşı kısmına geçerken kazalar oluyor, cenazelerde düğünlerde insanlar mezarlığa ucuyor, hangi devirdeyiz bir yolu bile böldüremediniz
29
parçalı az bulutlu