Belediyeden Hendek'teki Camilerde Temizlik çalışması

Hendek Belediyesi Temizlik Ekipleri, yaklaşan Ramazan Bayramı öncesinde camileri temizliyor…Ramazan Bayram Öncesi Hendek'teki Camilerde Temizlik Harekatı

Güncel Haberler 27.05.2019, 09:21
Belediyeden Hendek'teki Camilerde Temizlik çalışması

lçedeki ibadethanelerde yıl boyunca rutin temizlik çalışmaları yürüten Hendek Belediyesi, Ramazan ayı nedeniyle hız verdiği çalışmalarına bayram temizliğini de ekledi. Vatandaşların daha temiz ve sağlıklı ortamlarda ibadet edebilmeleri için yürütülen çalışmalar kapsamında merkez camileri baştan aşağı temizleniyor.

Belediye ekiplerinin sabah erken saatlerde başladığı ve akşam saatlerine kadar süren temizlik çalışmalarında şu ana kadar Rasimpaşa Camii, Merkez Büyük Cami, Yeni Cami ve Selman Dede Camii temizlendi. Ramazan Bayramı öncesi ekiplerin camileri bayrama hazırladıklarını belirten Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu "Ramazan ayı boyunca ilçemiz genelinde camilerimizin iç dış genel temizliği yapılıyor. Vatandaşların çok daha sağlıklı ve temiz ortamlarda ibadet etmeleri için camilerimizde temizlik gerçekleştiriliyor. Şimdiden tüm hemşerilerimin Ramazan Bayramı kutlu olsun" dedi.

Yorumlar (0)
22
parçalı az bulutlu