Az Kaldı Hendek Uludere ye uçuyordu…

İlçemiz Hendek Dereboğazı Mahallesini Köprübaşı Mahallesine bağlayan, 408 sokak ile 407. sokak birleşim yerinde yer alan köprü girişinde trafik kazası yaşandı…

Güncel Haberler 24.12.2020, 16:03 25.12.2020, 16:01
Az Kaldı Hendek Uludere ye uçuyordu…
© HENDEK HABER

Meydana gelen kaza Hendek Yavuz Market Yol ayrımının karşısında yer alan 408 sokak ile 407. sokak birleşim, köprü geçiş noktasında meydana geldi.

Hendek Köprübaşı Mahallesi 408 sokak ile 407. sokak  Uludere Köprüsünden Köprübaşı Mahallesine geçmekte olan iki ticari aracın çarpışması sonrasında yaşandı.

Köprü girişinde yaşanan kaza sonrasında bir araç köprünün yanında yer alan aydınlatma direğine çarparak Hendek uludere çayına uçmaktan kurtulurken, diğer ticari araç ise yol üstünde yer alan köprü ayaklarında kaldı.

Az Kaldı Hendek Uludere ye uçuyordu…

Yaşanan kaza sonrasında her iki ticari araçta maddi hasar meydana gelirken, olay yerine gelen sağlık ekipleri meydana gelen kazada yaralanan sürücü ve şahısları sağlık kontrollerini gerçekleştirdi.

Yaşanan Maddi hasarlı kazada  araçların dereye uç mamaları sevindirirse de dereyi ikiye bölen yol girişlerinde görüş alanları ve çay kenarından bulunan geçiş noktalarında büyük trafik kazası riski taşıdığı bir kez daha ortaya çıktı.

Az Kaldı Hendek Uludere ye uçuyordu…

Aynı alanda geçmişte de kazalar yaşanmış, kaza sonrasında otomobil Hendek uludere çayına uçmuştu.

Az Kaldı Hendek Uludere ye uçuyordu…
 

Yorumlar (1)
hendekli 1 yıl önce
hendekte malesef sürücülerde kuralları bilmiyor herkes yolu kendisinin sanıyor kimse yol vermiyor olacağı buydu
24
parçalı az bulutlu