Sakarya Gençlik ve Spor İl Müdürlüğüne bağlı aralarında Hendek de olan 7 Gençlik Merkezlerine kitap ve bisiklet dağıtımı yapıldı....

Sanayi ve Teknoloji Bakanı Hendek’e Geliyor… Sanayi ve Teknoloji Bakanı Hendek’e Geliyor…

Sakarya Gençlik ve Spor İl Müdürlüğüne bağlı  aralarında Hendek de olan 7 Gençlik Merkezlerine  kitap ve bisiklet dağıtımı yapıldı....

Gençlik Merkezlerine bisiklet ve kitap dağıtımı yapıldı…

Gençleri hareketli yaşama ve fiziksel aktiviteye özendirmek, sağlıklı yetişkinler olmalarına katkıda bulunmak ve  bisiklet kullanmaya teşvik etmek amacıyla Gençlik Merkezlerine  Gençlik ve Spor İl Müdürlüğünce bisiklet dağıtımı gerçekleştirildi.

Gençlik Merkezlerine bisiklet ve kitap dağıtımı yapıldı…

Geçtiğimiz günlerde Sakarya’nın kitap okuma halkalarında dereceye giren iller arasında olması ve pandemi sürecinde yaşanan yoğunluk sebebi ile Gençlik Merkezlerine 10.000 kitap  daha dahil  edilerek İl ve İlçelerde bulunan tüm merkezlere Adapazarı Gençlik Merkezinde Gençlik Merkezleri Müdürlerince yapılan toplantı sonrasında  kitap ve bisiklet dağıtımı gerçekleştirildi.

Konuyla alakalı olarak Gençlik Merkezleri Müdürü Yavuz Çangır ; ‘Kitaplarımızı Bakanlığımızın uygun gördüğü kitap listesine bağlı kalarak ve Gençlik Merkezlerinin ihtiyaçları doğrultusunda  kitaplarımızı seçtik. Önümüzdeki günlerde açılacak olan iki Gençlik Merkezimizde göz önünde bulundurularak Gençlik Merkezleri Müdürlerimiz aracılığıyla 7 Gençlik Merkezimize  kitap ve bisiklet dağıtımlarımızı yaptık, Gençlik Merkezlerinde bulunan Kitap-Kahve salonlarımız gençlerimizin hizmetinde olup faydalanabilecekleri tüm imkanları sunuyor, gençlerimizi merkezlerimize bekliyoruz’’ ifadelerini kullandı.

Gençlik Merkezlerine bisiklet ve kitap dağıtımı yapıldı…

Gençlik Merkezlerine bisiklet ve kitap dağıtımı yapıldı…