Hendek Büyük Kutsallar Kurbanlık Banner
banner194

Altın Esnaf Ödülleri Verildi

Adapazarı Belediyesi Ruhsat Denetim Müdürlüğü tarafından ilçe sınırları içinde faaliyet gösteren, tüm yasal yükümlülüklerini ve sorumluluklarını yerine getiren esnaflara "Altın Esnaf Belgesi" verildi.

Altın Esnaf Ödülleri Verildi
SESOB Başkanı Hasan Alişan,"Bizi izleyen, gözlemleyen, puanlayan  ve takdir eden bir belediyemizin olması bizi mutlu etti.Başkanımıza bu ince davranışından dolayı teşekkür ediyoruz.

O açıdan kimse bizi görmüyor izlemiyor demeyin. Siz işinizi fevkalade yaptığınız için ödüle layık görüldünüz. Ben inanıyorum ki, ilçe sınırlarında ödüle layık 8 değil yüzlerce altın esnafımız var. Biz Sakarya esnafı olarak sorumluluğumuzu biliyoruz. İddia ediyorum günün yasalarına uygun, sorumluluklarını sonuna kadar yerine getirerek hizmet veren  başka bir il yok. AVM'lerin hızla arttığı bu zorlu süreç içinde yerel yönetimlerden de beklentilerimiz var. AVM'lerde kartın yoksa aldıklarının hepsini kasada bırakıyorsun.

Ama küçük esnafımız öyle değil. Müşterisinin parası yoksa da aldığı malı ona verir para almaz.Bu açıdan küçük esnafa öncelik verilmesinde fayda var.Biz ne kadar güçlü olursak şehir de o kadar güçlü olur."dedi.Ödül alan tüm esnaflarımıza başarılarının devamı temennesinde bulunuldu.
Güncelleme Tarihi: 14 Ocak 2016, 20:53
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER