banner194

OTO SEMİH’ten Öğrencilere anlamlı destek

Hendek’te Ticaret sektöründe faaliyet gösteren Oto Semih, Hendek Osmangazi Mesleki ve Teknik Anadolu futbol sponsor olarak destek verdi.

OTO SEMİH’ten Öğrencilere anlamlı destek
Oto Semih Genel Koordinatörü M. Semih BAŞMIHÇILAR “Spora ve sporcuya önem ve destek vermekteyiz. Bu sebeple aynı zamanda mezun olduğum lisenin Futbol Takımının sponsorluğunu üstleniyoruz. Gençlerimizi bu tip sportif aktivitelerin içinde görmek bizi mutlu etmektedir.  Okul Müdürümüz Umur Çeşme’ye ve öğretmenlerimize teşekkür ediyorum” dedi.


Osmangazi Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi  Müdürü Umur Çeşme’de eğitim öğretimin ayrılmaz ve önemli bir parçası olan sportif faaliyetlere desteklerinden dolayı  Oto Semih  Genel Koordinatörü M. Semih BAŞMIHÇILAR’a çok teşekkür ettiklerini ifade etti.

Güncelleme Tarihi: 21 Nisan 2015, 11:55
YORUM EKLE
YORUMLAR
ebru
ebru - 5 yıl Önce

semih bey'i yıllardır hendek e ve hendek halkına yapmış olduğu katkılarından dolayı tebrik ediyorum ve kendisini bir hendek li olarak gururla takip ediyorum. i̇nanıyorum ki kendisi şu anda hendek in bir numaralı iş adamı olduğu gibi en kısa sürede türkiye'nin önde gelen iş adamlarından olacaktır.hendek e yardım ve katkılarınızdan dolayı sizi tebrik ediyor sizinle türkiye çapında yapacağınız işler ve yatırımlardan dolayı bir hendek li olarak gurur duyuyorum.

SIRADAKİ HABER