Minik Öğrencilerin, 23 Nisan Heyecanı...

Hendek Yenimahalle Anaokulunda  23 Nisan dolayısıyla bir çocuk şenliği düzenlendi. Düzenlenen etkinlikle “23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı  Yenimahalle Anaokulunda büyük bir heyecanla kutlandı.”

EĞİTİM 25.04.2019, 15:03 25.04.2019, 22:13
Minik Öğrencilerin, 23 Nisan Heyecanı...

Yenimahalle Anaokulunda  düzenlenen Çocuk Şenliğine İlçe Emniyet Müdürü, İlçe Milli Eğitim Müdürü ve Şube Müdürü, El Ele  Engelliler Derneği Başkanı katıldı .Tören Saygı Duruşu ve İstiklal Marşının okunmasının ardından İlçe Milli Eğitim Müdürünün günün anlam ve  önemini belirten konuşmasıyla başladı. 

Şenlikte öğrenciler velilerin katılımıyla birbirlerinden eğlenceli oyunlar oynadı. Okulda yürütülen Çocukça Bilim Projesinin 4. Etap Fuarı için kurulan standlarda Mart ve Nisan ayı içinde yapılan etkinlikler misafirlere anlatıldı. Şovalelerde de yıl boyunca yapılan çalışmaların resimleri  sergilendi.

Çocuklar gönüllerince eğlenerek yer yer okulun oyun parkında oynadılar, bazen yüz boyası yaptırıp bazen de el baskısı yaptılar. Yenimahalle Anaokulu düzenlediği Çocuk Şenliği ile yüzlerde tebessüm bıraktı.


Yorumlar (0)
17
parçalı az bulutlu