İlköğretim, Eğitimin Temelidir

Yeni öğretim yılının başlaması ve İlköğretim Haftası nedeniyle Hendek Cumhuriyet İlkokulu Müdürü Dursun Kaplan, sınıf öğretmeni Nagihan Karabeke öğrencilerle birlikte Hendek Belediye Başkanı İrfan Püsküllü’yü ziyaret ettiler.

EĞİTİM 27.09.2016, 10:40
İlköğretim, Eğitimin Temelidir

Başkanlık makamında gerçekleşen buluşmada öğrencilerin ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan İrfan Püsküllü,  "İlköğretim, eğitim hayatımızın en önemli temelidir. Temeli olmayan hiçbir şeyin ayakta kalabilmesi mümkün değildir. Geleceğe yönelik yatırımlarımız her geçen gün katlanarak devam etmektedir. Bu yatırımlar arasında birinci önceliğimiz olarak, hizmet anlayışımızın rotası olan insan odaklı hizmet yer almaktadır. En iyi hizmet ve yatırım insan için yapılandır. Orta ve uzun vadede geleceğimizi sağlam temeller üzerine inşa etmek adına gençlerimize, insanımıza verdiğimiz önem ve değer bu güne kadar olduğu gibi bu günden sonra da katlanarak devam etmektedir. Ülkemizi muasır medeniyetler seviyesine koşar adımlarla taşıdığımız bu günlerde bizim en değerli varlıklarımız olan çocuklarımızın 2016-2017 eğitim öğretim sezonuna başarılı ve heyecanla başladıklarını görebiliyoruz. 2016-2017 eğitim-öğretim yılının tüm öğrencilerimize, öğretmenlerimize ve velilerimize hayırlı olmasını temenni ediyor, size ve tüm öğrencilerimize eğitim hayatında başarılar diliyorum" dedi.


 Cumhuriyet İlkokulu Müdürü Dursun Kaplan ile mevcut okulun fiziki durumu hakkında değerlendirmede bulunan Başkan Püsküllü, öğrencilere hediye takdim etti.
 

Yorumlar (0)
Namaz Vakti 25 Ocak 2021
İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı
12°
açık