banner194

Hendek’te Bilgi Yarışması Düzenlendi

Sakarya Valiliği ve İl milli Eğitim Müdürlüğü , Hendek İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ve SRT Televizyonu ile iş birliği ile ilköğretim okulları arasında “Bilgi ve Kültür yarışması” yapıldı.

Hendek’te Bilgi Yarışması Düzenlendi

 Sakarya Valiliği ve İl milli Eğitim Müdürlüğü ve SRT Televizyonu ile iş birliği ile ilköğretim okulları arasında “Bilgi ve Kültür yarışması” yapıldı.Hendek İlçesinde faaliyet gösteren 3 ayrı okulda düzenlenen ve her okuldan 3 er asil ve birer yedek öğrencinin yarıştığı bilgi yarışmasına katılan öğrenciler kıyasıya mücadele etti.

Düzenlenen Yarışmada Hendek Atike Hanım İlköğretim, Hendek Şehit Mahmutbey ve Şehit Ali Gaffar Okkan İlköğretim okulları ilçe genelinde birinci oldular.


Yarışmayı Şehit Ali Gaffar Okkan İlköğretim Okulu 3., Noksel İlköğretim Okulu 2. olarak tamamlarken, yarışmanın galibi ŞEHİT MAHMUTBEY İKÖĞRETİM OKULU oldu.


Yarışmanın birincisi olan Şehit Mahmutbey İlköğretim Okulu Müdür Nizamettin AKMANLAR, yarışmada okulu temsil eden Mine ŞAR, Mehmet Akif DÜLGER, Neslihan YILMAZ ve Şevval TOYGUR’u tebrik ederken yarışmacı okulların tümünün gönüllerimizin birincisi olduğunu ifade etti.

Bilgi yarışma birincileri 23 Nisan da yapılacak olan ikinci bir yarışmaya katılacakları öğrenildi. 


YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER