banner194
banner194

Hendekli Öğrenciler Bilgi Yarışmasında Yarıştı

Hendek’te 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı etkinlikleri kapsamında İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü İlköğretim okulları arasında bilgi yarışması düzenledi.

 Hendekli Öğrenciler Bilgi Yarışmasında Yarıştı
Hendek’te 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı etkinlikleri kapsamında İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü İlköğretim okulları arasında  bilgi yarışması düzenledi.

Hendek Gençlik Merkezi salonunda düzenlenen İlköğretim Okullar arası bilgi yarışmasına Kaymakam Mustafa Ayhan,İlçe Garnizon Komutan vekili Üsteğmen Ercan Çetin,İlçe Emniyet Müdürü Oğuz Çuhadar,İlçe Milli Eğitim Müdürü Sabri Doğan,İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Melih Engin,Okul müdürleri ve öğrenciler katıldı.

Yeni Yüzyıl, Şehit Mahmutbey ve Mustafa Asım ilköğretim okullarının yarıştığı bilgi yarışmasında öğrenciler ellerinden geleni sonuna kadar yaptılar.20 tane soruyu cevaplayan öğrencilerin yarışma sonucu Şehit Mahmutbey İlköğretim Okulu birinci,Yeni Yüzyıl ilköğretim Okulu ikinci,Mustafa Asım İlköğretim okulu ise üçüncü oldu.
Kaymakam Mustafa Ayhan ve beraberindekiler dereceye giren okul öğrencilerini  kutladılar ve başarılarının devamını dilediler. 
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER