Hendekli İlkokul Öğrencilerinden çok anlamlı bağış

Hendek'te minik öğrenciler harçlıklarından artırdıkları paraları Türk Silahlı Kuvvetlerini Güçlendirme Vakfı'na bağışladılar.

EĞİTİM 25.10.2019, 15:31 25.10.2019, 16:00
Hendekli İlkokul Öğrencilerinden çok anlamlı bağış

Hendek Yeniyüzyıl İlkokulu 3 / C sınıfı öğrencileri, öğretmenleri Fatma ÇEKİÇCİOĞLU önderliğinde Türkiye Barış Pınarı Harekâtı’nda korkusuzca savaşmaktan çekinmeyen kahraman Türk Mehmetçiğimize, her zaman yanında olduklarını hissettirmek için harçlıklarından artan paraları biriktirerek, vakfın hesap numaralarına yatırdıkları tutar dekontlarını yetkililere teslim ettiler.

Öğrencilerin Biriktirilen paraları Türk Silahlı Kuvvetlerini Güçlendirme Vakfı'na bağışladılar.

Mehmetçiğimize minnettarlık karını ifade ederek, onlarla her zaman gurur duyduklarını belirttiler. “Allah Türk Mehmetçiğinin,  burunları bile kanamadan evlerine dönmelerini nasip etsin”. dediler.

Hendek Yeniyüzyıl İlkokulunda düzenlenen programa Milli Eğitim Müdürü Sabri DOĞAN, Hendek Askerlik Şube Başkanı Teğmen Erkut BOZKURT ve Asteğmen Abdülsamet KALYONCU katıldı.
Öğrencilerin Yardım dekontunu Hendek Milli Eğitim Müdürü Sabri DOĞAN tarafından Teğmen Erkut BOZKURT’a teslim etdiler.

Hendek Yeniyüzyıl İlkokulu 3/C sınıfı öğrencilere ve Sınıf Öğretmenleri Fatma ÇEKİÇCİOĞLU' na bu duyarlı davranıştan dolayı teşekkür edildi. Düzenlenen anlamlı program toplu resim ve Asker selamı ile son buldu.

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Hendek Belediye Başkanını başarılı buluyor musunuz ?
Hendek Belediye Başkanını başarılı buluyor musunuz ?
Namaz Vakti 28 Şubat 2021
İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı
6
orta şiddetli yağmur