Hendek’deki İmam Hatip Okullarını teftiş etti

Milli Eğitim Müdürlüğü Din öğretim Genel Müdürü Nazif YILMAZ ve Öğrenci İşleri ve Sosyal Etkinlikler Daire Başkanı Abdülhalik BAŞ Hendek’te faaliyet gösteren İmam Hatip okullarında teftişte bulundu.

EĞİTİM 23.10.2019, 11:51 23.10.2019, 12:00
Hendek’deki İmam Hatip Okullarını teftiş etti

Milli Eğitim Müdürlüğü Din öğretim Genel Müdürü Nazif YILMAZ ve Öğrenci İşleri ve Sosyal Etkinlikler Daire Başkanı Abdülhalik BAŞ  tarafından Hendek Anadolu İmam Hatip Lisesi, Hendek Nene Hatun İmam Hatip Ortaokulu ve Hendek İmam Hatip Ortaokulunu ziyaret ederek incelemelerde bulundu.

Din öğretim Genel Müdürümüz ziyaretlerinde okulların fiziki durumları, başarı sıralamaları ve öğrencileri ile ilgili Hendek İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sabri DOĞAN'dan ve okul idarecilerinden öğrenim gören öğrenciler ve okul durumlar ile ilgili bilgi aldı.

Hendek İmam Hatip Okulları Öğretmenleri ile görüş alışverişinde bulunan Din Öğretimi Genel Müdürü , öğrencileri sınıflarında incelemeler ve gözlemlerde bulundu.

Görüşmeler ve gözlemleri sonucunda sonucunda Hendek İlçe Milli Eğitim Müdürü Sabri DOĞAN'a, okul idarecilerine ve öğretmenlere teşekkürlerini ileterek ilçemiz Hendek’ten ayrıldı.

Yorumlar (1)
Adem Nuriş 1 yıl önce
Elleri arkada bir eğitimcinin nasıl bir örnek olmasını bekliyorsunuz. Bu Meb müdürünün derhal kendisine çeki düzen vermesi gerekiyor. Böyle eğitimci olmaz külhan beyi gibi dolanıyor ortada
Namaz Vakti 05 Mart 2021
İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı
5
açık