banner194

Hendek'te Okul Öncesi Çocuk Şenliği düzenlendi

2014-2015 eğitim öğretim yılı Okul Öncesi Çocuk Şenliği, Hendek İlçe Milli eğitim Müdürlüğünce 04.06.2015 Perşembe günü, Ticaret Merkezi Kapalı Alanında gerçekleştirildi.

Hendek'te Okul Öncesi Çocuk Şenliği düzenlendi
Açılışını Hendek Kaymakamı Sayın Mustafa AYHAN’ın gerçekleştirdiği şenliğe, İlçe Milli Eğitim Müdürü Sayın Sabri DOĞAN, Şube Müdürleri Öcal DANYERİ, Bedir BAYRAM, Okul Müdürleri, öğretmen, öğrenci ve veliler katıldı. 
Minik öğrenciler, şenlik alanında bulunan oyun sahaları, bir çok etkinliğin bulunduğu çeşitli stantlarda doyasıya eğlendiler. Program hazırlanırken minik öğrenciler için, kendilerini izlemeye gelen konukları eğlendirme kaygısından çok, arkadaşlarıyla birlikte hareket edebilecekleri, eğlenerek hoşça vakit geçirebilecekleri ortamların hazırlanması ve şölen havası içerisinde kutlamaların sağlanmasına özen gösterildi.
Program sonrası öğrencilerin yüzündeki tebessüm gönüllerince eğlenmiş olmanın vermiş olduğu mutluluğu görmek anlamlıydı. Öğrencilerin, öğretmenlerin ve velilerin memnun ayrıldığı şenlik, minik öğrencilerimizin hafızalarında yer alacak güzel bir anı olarak kalacak.


Güncelleme Tarihi: 04 Haziran 2015, 17:12
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER