Hendek Güvenli İnternet Kullanımı Semineri düzenlendi...

Sakarya Üniversitesi - Hendek Yenimahalle Anaokulu işbirliği ile konferans programı üzerinden Güvenli İnternet Kullanımı Semineri düzenlendi...

EĞİTİM 21.01.2021, 15:19 21.01.2021, 15:30
Hendek Güvenli İnternet Kullanımı Semineri düzenlendi...
© HENDEK HABER

20 Ocak 2021 Çarşamba günü Hendek İlçe milli Eğitim Müdürlüğü koordinesinde, Sakarya Üniversitesi ve Yenimahalle Anaokulu işbirliği ile zoom programı üzerinden çevrimiçi seminer düzenlendi.

Eğitim Seminerine, İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Tuncay ALİOĞLU, Yenimahalle Anaokulu Müdürü Nuriye ÜNAL ve İlçemizdeki tüm okulöncesi öğretmenleri katıldı. Moderatörlüğünü Yenimahalle Anaokulu Okulöncesi öğretmeni Aslı SERDAROĞLU’ nun yaptığı seminerde, Sakarya Üniversitesi eğitim Fakültesi Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Eğitimi Bölümü Öğretim Üyesi Dr. Zeliha DEMİR KAYMAK sunum gerçekleştirdi.

Hendek Güvenli İnternet Kullanımı Semineri düzenlendi...

Öğretmenlerimizle, Uzaktan eğitim sürecinde güvenli internet kullanımı, medya kullanımı, bu platformlarda yaşanabilecek sıkıntılar, dikkat edilmesi gereken hususlar ve  “Dijital Ayak İzi” kavramı ile ilgili bilgiler verilirken, güvenli internet ile ilgili kaynaklar ve faydalı olabilecek linkler paylaşıldı.

Hendek Güvenli İnternet Kullanımı Semineri düzenlendi...

Şube Müdürü Tuncay ALİOĞLU yaptığı kapanış konuşmasında; düzenlenen bu faydalı etkinlik için Yenimahalle Anaokulu Ekibine teşekkür etti ve öğretmenlerimizi bilgilendiren ve de velilerimizde bilinç uyandıran bu tür etkinliklerin devamının faydalı sonuçlar doğuracağını söyledi. Okul Müdürü Nuriye ÜNAL da Okulöncesi Eğitimde yenilikçi yaklaşımlar ve teknoloji kullanımı ile ilgili faaliyetlerin önemine dikkat çekerek seminere katılım gösteren herkese teşekkürlerini sundu ve etkinlik bu şekilde sonlandı.

Yorumlar (0)
25
açık