Hendek Gönüllü dernekleri bir araya geldi

Bayraktepe Derneği’nin aylık olarak ‘Hendek Gönüllü Hizmet Kuruluşları’ ile birlikte düzenlediği istişare toplantısına AK Parti 25. Dönem milletvekili Ali İnci ve Hendek Belediye Başkanı İrfan Püsküllü katıldı.

EĞİTİM 23.11.2015, 11:27 23.11.2015, 11:35
Hendek Gönüllü dernekleri bir araya geldi
Gönüllü dernekler birarada

İmkanlarımızı seferber ettik


Hendek Gönüllü Hizmet Kuruluşları’ adı altında her ay biraraya gelen 13 derneğin Bayraktepe Dernek binasında gerçekleştirdikleri toplantıya katılan Hendek Belediye Başkanı İrfan Püsküllü ortak akılın önemine değindi. Eğitim ve gençlik konulu gündem maddesine değinen Başkan İrfan Püsküllü, “Bütün okullardaki öğrenciler bizim geleceğimiz için önemlidir. Belediyemize ait Kefken sahilindeki yerimiz, Bayraktepe’deki şehitlik alanları, Rasimpaşa Sinema Salonu ve üst katlarda oluştulacak yurt ve diğer mekanlarla birlikte 16 bin öğrencisi bulunan Hendek’te tüm imkanlarımızı gençler için seferber edeceğiz. Bu konuda hem örnek olacağız hem de hemşerilerimizden destek isteyeceğiz.”dedi.
Herşey birlikte güzel


25. Dönem Sakarya Milletvekili Ali İnci’de STK’ların önemine değinerek, “Hendek’te çok büyük hizmetlere ve başarılara imza attık. Hep birlikte Hendek’imizi bugünlere getirdik. Herşey beraber ve birliktelikle yapılınca güzeldir.  Manevi inanç dinamiklerimiz, dinî ve millî değerlere sahip çıkma, birlik ve beraberlikten taviz vermeyen bir anlayış, aile kurumuna özen gösteren bir yaşam biçimi, sevgi ve hoşgörü hedefleyerek kurulan derneklerimizin güzel olan bütün işlerde yanlarındayız.  Yunus Emre’nin dediği gibi bu Dünyadan gider olduk kalanlara selam olsun, bizim için hayır duaları yapanlara selam olsun.”dedi.
Yorumlar (1)
vuslat eri 7 yıl önce
adı yardım kendilerinden baskasina yardime tmeyen, müslümanlar ordusu, maşşah herkes tamam, Allah kendinize yaptığınız sevapları kabul eylesin. kendi kendinize devam edin , ötekileştirin insanları , sakın vazgeçmeyin
20
açık