banner194

E-Sigaradan Sonra Bununda Yaptılar

Hollanda’da bir firma, birebir esrar tadı ve kokusu içeren “elektronik esrar” üretti. “E-Sigara dan” esinlenerek üretilen e-esarar’ın tadı tamamen doğal ve zararsız olduğu belirtiliyor.

E-Sigaradan Sonra Bununda Yaptılar
Hollandalı bir firma, gerçeğine yakın tat ve kokuya sahip elektronik esrar üretti. E-njoint adı verilen elektronik esrarın, kasları gevşettiği ve kullanıcılara rahatlama hissi verdiği belirtiliyor.

Ürün Toksin madde ve nikotin içermeyen elektronik esrarın yüzde yüz doğal olduğunu ve yasal olarak satılacağını belirtiliyor.
Geçtiğimiz senelerde üretilen ürün yoğun meyve tadı nedeni ile rağbet görmemiş, firma Amerikan ve Hollandalı laboratuvarlarla ortak çalışma yaptı.

Firma yetkilileri; Laboratuvar çalışmaları sonucu, kullanıcılar kafayı bulma duygusu veren bir aroma geliştirildi. Üstelik bu aroma, gerçek esrar tadı ve kokusuna sahip bir madde.

kullananların kaslarında rahatlama olduğu ve neşe hissi yaşadıklarını, elektronik esrar, gıda ve içecek endüstrisinde kullanılan maddelerden üretildi.

Tadı ve kokusuyla kullananlara, esrar içmiş duygusu veren, "e-esrar"ın yakında Hollanda da raflarda yerini alması bekleniyor.
 
Güncelleme Tarihi: 06 Mart 2015, 10:35
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER