banner194

Cumhurbaşkanı çöp topladı

Abhazya'nın Turizm şehri Akua’da (Suhum) sivil toplum örgütlerinin düzenlediği etkinlik çerçevesinde Karadeniz sahilinde temizlik çalışmalarına katılan Abhazya Cumhurbaşkanı Raul Hacimba’ya Abhazya Parlamento Başkanı Valeri Bganba ve milletvekilleri de eşlik etti.

Cumhurbaşkanı çöp topladı

Karadeniz'in sahil ülkesi Abhazya Cumhurbaşkanı Raul Hacimba, başkent Sohum’da halkla beraber sahilde çöp topladı. Abhazya'nın turizm şehri Akua’da  (Suhum)sivil toplum örgütlerinin düzenlediği etkinlik çerçevesinde Karadeniz sahilinde temizlik  çalışmalarına katılan Cumhurbaşkanı Raul Hacimba’ya Abhazya parlamento Başkanı Valari Bganba ve milletvekilleri de eşlik etti.

 

Karadeniz sahil şeridi

Cumhurbaşkanı Raul Hacimba “ Abhazya Karadeniz sahil şeridinin en güzel turizm yerlerinden biridir. Turizmde ilerleyebilmemiz için öncelikle temiz sahillerimizin olması gerekiyor, sivil toplum kuruluşlarımızın bu konuda duyarlı davranması bizleri memnun ediyor, bizlerde devlet yetkilileri olarak onların bu çalışmalarında birlikte sahillerimizi temizliyoruz. Abhazya geleceğin turizm merkezlerinden biri olma yolunda hızla ilerliyor, bu konuda yapacak çok işlerimiz var, tatillerini Abhazya'da geçirmek isteyenler bilmelidir ki Abhazya tanrının insanoğluna bahşettiği en güzel yerlerden biridir” dedi.
Güncelleme Tarihi: 21 Ekim 2014, 13:37
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER