"Talepler Doğrultusunda Çalışmaları Gerçekleştiriyoruz" Dedi

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, Hendek’e bağlı Yukarı Çalıca, Kocatöngel ve Soğuksu Mahalle Muhtarlarını AKOM’da ağırladı.

Büyükşehir Belediyesi 30.06.2017, 18:00
"Talepler Doğrultusunda Çalışmaları Gerçekleştiriyoruz" Dedi

Hendek’e bağlı Yukarı Çalıca, Kocatöngel ve Soğuksu Mahalle Muhtarlarıyla bir araya gelen Başkan Toçoğlu, “Muhtalarımızın talepleri doğrultusunda çalışmalar gerçekleştiriyor, mahallelerimizin ihtiyaçlarını birer birer gideriyoruz. İnşallah işbirliği içerisinde çalışmalarımızı sürdüreceğiz” dedi.
 
Geçtiğimiz günlerde Hendek’e bir ziyarette bulunduğunu aktaran Başkan Toçoğlu, projelerin tamamlanmasıyla Hendek’in seviye atlayacağını kaydetti.
 
Çözüm ortaklarımız
Başkan Toçoğlu, “Muhtarlarımızla bir arada olmaktan büyük memnuniyet duyuyoruz. Her fırsatta sizlerle bir araya geliyor, taleplerinizle ilgili istişarelerde bulunuyoruz. Hamdolsun bu anlamda iyi bir iletişimimiz var. Biz her zaman muhtarların çözüm ortaklarımız olduğunu dile getiriyoruz. Mahallelerindeki ihtiyaçlar bize iletildiği durumlarda bir aciliyet planlaması oluşturarak çalışmalarımızı gerçekleştiriyoruz. İnşallah bu işbirliğimiz önümüzdeki süreçte de devam edecek” dedi.
 
Yollara bakım yapılacak
Asfalt konusunda da farklı noktalarda çalışmaların sürdürüldüğünü aktaran Başkan Toçoğlu, “Kocatöngel ile Dereköy bağlantı yolunu kısa süre içerisinde yapacağız. Kocatöngel Mahallesine gelen ana yolda da pek bir sorun gözükmüyor. Orada da bir bakım çalışması gerçekleştireceğiz. Aciliyet sırasına göre de grup yollarımızı sıcak asfaltla buluşturmaya devam edeceğiz” ifadelerini kullandı.
 
Yorumlar (0)
Namaz Vakti 03 Mart 2021
İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı
5
az bulutlu