Hendek Kafkas Kültür Derneği'nden Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanlığı'na Ziyaret

Hendek Kafkas Kültür Derneği Başkanı Kamil Şirinel ve Yönetim Kurulu Üyeleri Koray Aka,Ömer Aras, Doğukan Keskin, Gamze Berber ve Serhat Koç’un katılımı ile Sakarya Büyükşehir Belediye Başkan vekilliğine atanan Şenay Sakal’ı makamında ziyaret etti.

Büyükşehir Belediyesi 12.11.2015, 10:29 12.11.2015, 10:46
Hendek Kafkas Kültür Derneği'nden Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanlığı'na Ziyaret
Dernek yöneticilerini sıcak ve samimi bir şekilde karşılayan Şenay Sakal, Hendek Kafkas Kültür Derneği’nin çalışmalarını yakından takip ettiğini belirtti. Büyükşehir Belediye Başkanı Sayın Zeki Toçoğlu’nun da sivil toplum kuruluşlarının gerekliliğinden ve her zaman faaliyetlerine destek olduklarından bahsederek, ziyaretlerinden dolayı duyduğu memnuniyeti dile getirdi.


Hendek Kafkas Kültür Derneği Başkanı Kamil Şirinel, dernek olarak geleneklerini yaşatmaya çalıştıklarını,üyelerine ve topluma fayda sağlayacak faaliyetler gerçekleştirmeye  gayret ettiklerini belirtti.Derneğin geçmiş dönem ve gelecekte yapacağı faaliyetler hakkında bilgilendirme yapılmasının ardından Şenay Sakal’ın yeni görevinin şehrimize hayırlı olması temennilerinde bulunarak ziyaret sona erdi.Yorumlar (0)
0
hafif kar yağışlı