Büyükşehir’e 2 Özel Ödül

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, SATSO tarafından düzenlenen ‘Sakarya’nın Yıldızları Ödül Töreni’ne katıldı. Gerçekleştirilen programda Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Ayşenur İslam, Vali Hüseyin Avni Coş, TOBB Başkanı Rıfat Hisarcıkoğlu, SATSO Başkanı Mahmut Kösemusul, AK Parti Sakarya İl Başkanı Fevzi Kılıç, Ticaret ve Sanayi Odası Başkan ve üyeleri, ilçe belediye başkanları, SATSO meclis üyeleri, STK temsilcileri ve çok sayıda davetli de yer aldı.

19 Kategoride Özel Ödüller
Kurumlar vergisi, ihracat, istihdam, girişimcilik, markalaşma, Ar-Ge, sektörel performans, sportif başarı, kurumsal iş birliği, çevre, eğitim ve diğer özel başlıklarda toplam 19 kategoriden oluşan ödül töreninde belediye başkanları, iş adamları ve diğer aktörlere hediyeleri takdim edildi. Gerçekleştirilen törende sportif başarı ve çevre kategorilerinde Büyükşehir Belediyesi 2 ödüle layık görüldü.

Toçoğlu’ndan Teşekkür

Büyükşehir Basketbol Takımı’nın sportif başarı kategorisindeki ödülünü Başkan Zeki Toçoğlu ve Basketbol Şubesi Başkanı Akgün Altuğ, SGK Yönetim Kurulu Üyesi Salih Kılıç’tan aldı. Çevre yatırımları kategorisinde de ödüle layık görülen Büyükşehir Belediyesi adına ödülü Kocaeli Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Murat Özdağ’dan alan Başkan Toçoğlu, SATSO Yönetim Kurulu üyelerine teşekkür etti.