Bin Çeşit Yapı Market

Silah Ticareti Yapan Bir Şahıs Yakalandı

 İl Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü görevlilerince silah ticareti yapan şahısların tespit edilmesine ve yakalanmasına yönelik operasyon sonuç verdi.

Silah Ticareti Yapan Bir Şahıs Yakalandı

İl Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü görevlilerince silah ticareti yapan şahısların tespit edilmesine ve yakalanmasına yönelik yapmış oldukları çalışmalarda, Karadeniz illerinden el yapımı silahların ilimize getirileceği bilgilerinin alınması üzerine, 05/06/2016 tarihinde operasyon düzenlenerek,  54 …. Plaka sayılı araç saat 05.50 sıralarında D-100 Karayolu Pekşenler kavşağında durdurulmuş, araç içerisinde C.A. (38) ve T.T. (35) isimli şahısların bulunduğu öğrenildi

Araçta yapılan aramada 1 adet 7.65 mm.çapında tabanca ve bu tabancaya ait 1 adet boş şarjör, 2 adet 9 mm.çapında tabanca ve bu tabancalara ait 2 adet boş şarjör ele geçirilerek, şahıslar hakkında 6136 Sayılı Kanuna Muhalefet suçundan işlem yapılmış, C.A.(38) isimli şahıs adli mercilerce TUTUKLANARAK cezaevine teslim edildi.


İl Emniyet Müdürlüğü olarak her türlü suç ve suçluyla mücadeleye aralıksız olarak devam edecekleri belirtildi.
 

Güncelleme Tarihi: 10 Haziran 2016, 09:28
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER