Hendek’te yaşanan iş kazası asayiş olayları

Sakarya valiliği asayiş bültenine yansıyan, Hendek Jandarma ve polis bölgelerinde meydana gelen asayiş olaylarını sizler için derledik.

HENDEK HABER
Hendek’te yaşanan iş kazası asayiş olayları

Hendek’te yaşanan iş kazası asayiş olayları

Hendek’te 24 ve 25 Eylül Tarihlerinde 5 iş kazası yaşanırken 23 Eylül tarihinde bir trafik kazası yaşandığı, kazada maddi hasar meydana geldiği ve yaralanma olduğu belirtiliyor. 

TAKSİRLE YARALAMA

23.09.2020 günü saat 08.50 sıralarında Hendek İlçesi Yeni Mahalle Servetiye Caddesi üzerinde F.F. (E.1992) isimli şahsın sevk ve idaresinde bulunan 54 AEJ *** plakalı araç ile M.G.(K.1995) isimli şahsın sevk ve idaresinde bulunan 54 ABN *** plakalı aracın çarpışması sonucu meydana gelen kazada 54 AEJ *** plakalı araç içerisinde bulunan H.E.A.(E.2019) isimli çocuk hafif şekilde yaralanmış olup, konu ile ilgili tahkikata başlanmıştır.

İŞ KAZASI ( 2 OLAY )

Hendek - Kargalıhanbaba Mahallesinde, 24 Eylül 2020 Perşembe günü değişik saatlerde, çeşitli işyerlerinde çalışan ( 2 ) kişi dikkatsizlik ve tedbirsizlik nedeniyle farklı yerlerinden hayati tehlikeleri olmayacak şekilde yaralanmıştır. Jandarma tarafından tahkikata başlanmıştır.

İŞ KAZASI ( 3 OLAY )

Hendek İlçe J.K.lığı sorumluluk sahasında, 23 Eylül 2020 Çarşamba günü değişik saatlerde, çeşitli işyerlerinde çalışan ( 3 ) kişi dikkatsizlik ve tedbirsizlik nedeniyle farklı yerlerinden hayati tehlikeleri olmayacak şekilde yaralanmıştır. Jandarma tarafından tahkikata başlanmıştır.
 

Güncelleme Tarihi: 25 Eylül 2020, 16:08
YORUM EKLE
YORUMLAR
Kadir kaya
Kadir kaya - 3 hafta Önce

Hendek devlet hastanesi denetlenmeli tecrübesiz doktorlar var

SIRADAKİ HABER