Hendek’te Bir Günde Altı İş Kazası Yaşandı

Hendek İlçesi 2. OSB bölgesi rekorları üst üste kırmaya devam ediyor. Rekorların sebebini çalışanların dikkatsizliğine bağlayan yetkililer, iş kazası tutanaklarını “dikkatsizlik ve tedbirsizlik” olarak nitelendirmek teler.

Asayiş 05.03.2020, 17:56
Hendek’te Bir Günde Altı İş Kazası Yaşandı

Hendek İlçesi 2. OSB bölgesi rekorları üst üste kırmaya devam ediyor. Rekorların sebebini çalışanların dikkatsizliğine bağlayan yetkililer, iş kazası tutanaklarını “dikkatsizlik ve tedbirsizlik” olarak nitelendirmek teler. 3 Mart günü gerçekleştirilen üretimler esnasında bir alanda 5 diğer bir alanda ise 1 iş kazası yaşanarak, toplamda 6 iş kazası yaşandı.

İŞ KAZASI ( 5 OLAY

Hendek - Kargalıhanbaba Mahallesinde, 03 Mart 2020 Salı günü saat:04.00 sıralarında, çeşitli işyerlerinde çalışan (5) kişi dikkatsizlik ve tedbirsizlik nedeniyle farklı yerlerinden hayati tehlikeleri olmayacak şekilde yaralanmıştır. Jandarma tarafından tahkikata başlanmıştır.

İŞ KAZASI

03.03.2020 günü saat 23.00 sıralarında meydana gelen İş Kazası ile ilgili B.B.(E.1995) isimli şahsın işyerinde üretim elemanı olarak çalıştığını, balyozun boşa gelmesi sonucu omzunun çıktığını ve kimseden şikâyetçi olmadığını beyan etmesi üzerine tahkikata başlanmıştır.
 

Yorumlar (0)
19
kapalı