banner194

Hendek'te Neler Olmuş

Hendek ilçesinde son günlerde meydana gelen asayiş olayları

Hendek'te Neler Olmuş
OLAYIN ÖZETİ :

18.09.2015 günü R.T. ve F.Y. arasında forklift  kullanma nedeni ile tartışma çıkmış ve çıkan tartışma neticesinde her iki şahısta birbirini BTM ile düzelebilecek şekilde darp etmiştir. Tahkikat evrakı ikmalen gönderilmiştir.

OLAYIN ÖZETİ :

18.09.2015 günü M.T.’ nin alınan ifadesinde;  Taşıma ruhsatlı olan tabancasını en son 16.08.2015 günü saat: 10.00 sıralarında evinde aradığında olmadığını fark ettiğini ve tabancasının kayıp olduğunu beyan etmiştir. Olayla ilgili gerekli araştırmalara başlanılmıştır. Tahkikat evrakı ikmalen gönderilecektir.

OLAYIN ÖZETİ :

19.09.2015 Günü Saat:00.30 sıralarında Polis Merkezimize A.İ. isimli şahıs gelerek kendisini telefonla polis olduğunu söyleyen bir şahsın arayarak Kendisi ile Cumhuriyet Savcısının görüşeceğini söylediğini yasa dışı örgüt üyelerine bankadaki hesaplarından para aktarılmış olduğunu söylediğini kendilerine yardım etmelerini istediğini bundan dolayı bankalardan para çekerek üç değişik yere toplam 261.000 tl para bıraktırdıklarını dolandırıldığını anlayınca polis merkezine geldiğini beyan etmiş kendisini dolandıran şahıs yara şahıslardan davacı ve şikâyetçi olduğunu beyan etmiş, tahkikata başlanılmıştır. 

OLAYIN ÖZETİ :

19.09.2015 günü müşteki N.G. isimli şahıs işçi olarak çalışmış olduğu iş yerinde daire tabir edilen makine ile ağaç kestiği sırada sağ el parmaklarının ikisini hafif şekilde kesmesi neticesinde BTM ile düzelebilecek ve hayati tehlike olmaksızın yaralanmış ve gerekli tedavisi yapılmıştır. Olayla ilgili düzenlenen tahkikat evrakı C.Başsavcılığına ikmalen gönderilecektir.OLAYIN ÖZETİ :

19.09.2015 günü saat: 22.00 sıralarında S.İ.isimli şahsın darp edildiği görülmesi üzerine şahıs ekip aracına alınarak tedavi için polis merkezine götürülmüş ve şahsın alınan Dr. Raporunda Araştırma hastanesine sevki uygundur şeklinde raporu alınmıştır. Olayla ilgili tahkikat başlatılmıştır.

OLAYIN ÖZETİ :

21.09.2015 günü saat: 21.00 sıralarında Polis Merkezimize gelen H.G., kendisini telefon ile rahatsız eden D. O.' tan davacı ve şikayetçi olmuş, D.O. kendisini ailesine karşı küçük düşüren H.G. den davacı ve şikayetçi olmuş, olayla ilgili tahkikat başlatılmıştır.


OLAYIN ÖZETİ :

23.09.2015 günü meydana gelen olay ile ilgili olarak Y.E.D. , E.E. , R.İ. , ve M.İ. isimli şahısların aralarında  yol verme sebebi ile kavga ettiği ve şahısların birbirlerinden davacı ve şikayetçi oldukları anlaşılmış olup olayla ilgili tahkikat başlatılmıştır.

OLAYIN ÖZETİ :

22.09.2015 günü saat: 12.00 sıralarında meydana gelen olay ile ilgili olarak F.S. ifadesinde; yaya olarak giderken kendisi tanıdığı olan H.A.  isimli şahsın arkasından gelerek hiç bir tartışma olmadan başına odunla vurduğunu, şahıstan davacı olduğunu beyan etmiş, olayla ilgili tahkikat başlatılmıştır.OLAYIN ÖZETİ :

24.09.2015 günü saat: 20.00 sıralarında Polis Merkezimize gelerek müracaat eden Müşteki İ.M.’ nın  alınan ifadesinde; kendisinin kullanmış olduğu telefonu arayan tanımadığı ibraz ettiği numaralı telefonun kendisine hakaret ve küfür ettiğini beyan ederek telefon numarasını kullanan şahıstan davacı ve şikayetçi olmuştur.


OLAYIN ÖZETİ :

27.08.2015 günü saat: 02.00 sıralarında Hendek Devlet Hastanesi Acil Servisinin Yaralanma olayından dolayı F.S.A. isimli şahsın geldiğini bildirmesi üzerine şahsın alınan ifadesinde; 27.08.2015 günü saat: 01.30 sıralarında evdeyken  birden tansiyonunun çıktığını ve yere düşerek hafif şekilde yaralandığını belan etmiştir. Tahkikat evrakı ikmalen gönderilmiştir.  

OLAYIN ÖZETİ :

01.10.2015 günü müşteki L.A.  isimli şahıs işçi olarak çalışmış olduğu fabrikasda paketleme bandına parmağını sıkıştırması neticesinde hayati tehlike olmaksızın yaralanmış, alınan ifadesinde kimseden davacı olmadığını beyan etmiş, Konu ile ilgili olarak  Tahkikata başlanılmıştır.

Güncelleme Tarihi: 07 Ekim 2015, 11:04
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER