Hendek Jandarma bölgelerinde asayiş olayları

İlçemiz Hendek Polis bölgelerinin dışında yer alan ve ilçeye bir hayli uzak olan bölgelerde meydana gelen güncel asayiş olaylarını sizler için derledik.

Asayiş 05.05.2020, 16:38 05.05.2020, 19:24
Hendek Jandarma bölgelerinde asayiş olayları

İlçemiz Hendek Polis bölgelerinin dışında yer alan ve ilçeye bir hayli uzak olan bölgelerde meydana gelen güncel asayiş olaylarını sizler için derledik. Buna göre Hendek Muradiye Mahallesinde bir traktörün yan yatması sonucu trafik kazası meydana gelmiş, ardından Hendek KargalıHanbaba Mahallesinde aynı günde iki iş kazası meydana geldiği bildirildi.

DİĞER KAZALAR

Hendek - Muradiye Mahallesinde, 03 Mayıs 2020 Pazar günü saat:17.00 sıralarında, B.A.(1972’d.lu/E) tarlasında çalıştığı esnada kullandığı traktörün yan yatması nedeni ile yere düşmesi sonucu hayati tehlikesi olmayacak şekilde yaralanmıştır. Jandarma tarafından tahkikata başlanmıştır.

İŞ KAZASI ( 2 OLAY )

Hendek - Kargalıhanbaba Mahallesinde, 30 Nisan 2020 Perşembe günü, çeşitli işyerlerinde çalışan (2) kişi dikkatsizlik ve tedbirsizlik nedeniyle farklı yerlerinden hayati tehlikeleri olmayacak şekilde yaralanmıştır. Jandarma tarafından tahkikata başlanmıştır.
 

Yorumlar (0)
29
hafif yağmur