banner194
banner194

Hendek den en güncel asayiş olayları

Hendek İlçesinde son günlerde meydana gelen asayiş olayları

Hendek den en güncel asayiş olayları
OLAYIN ÖZETİ :

11.06.2015 günü E.I. isimli şahıs kendisine ait internet hesabının hacklenerek sosyal medya adresindeki arkadaşlarından telefon numaraları istendiğini öğrendiğini beyan etmiş, olayla ilgili tahkikat başlatılmıştır.

OLAYIN ÖZETİ :

12.06.2015 günü Z.E.Y. isimli yaşı küçük çocuğun evde bulunan ağrı kesiciden içmesi neticesinde zehirlenmiş ve gerekli tedavisi yapılarak taburcu olmuş, Çocuğun babası A.Y.' nun alınan ifadesinde kimseden davacı olmadığını beyan etmiş, tahkikat devam etmektedir.

OLAYIN ÖZETİ :

14.05.2015 günü T.S. ve E.S. isimli iki çocuğunu ilaç içmesi olayı ile ilgili, Müşteki E.S. isimli şahıs çocuklarının evde bulundukları sırada buzdolabındaki şurubu içtiklerini ve çocuklarını hastaneye götürdüklerini, gerekli tedavilerinin yapıldığını, davacı ve şikayetinin olmadığını beyan etmiş, hazırlanan tahkikat evrakı ikmalen gönderilecektir.

OLAYIN ÖZETİ :

10.06.2015 günü Müşteki E.B. isimli şahıs işyerinde çalıştığı esnada paket kaydığını ve sırtına düştüğünü, sağlık durumunun iyi olduğunu, kimseden davacı ve şikayetçi olmadığını beyan etmiş, Hazırlanan tahkikat evrakı ikmalen gönderilecektir.

OLAYIN ÖZETİ :

S.Y. isimli şahıs öz kızı olan M.Y.' ın 11.06.2015 günü saat: 17.00 sıralarında evden ayrıldığını ve halen eve dönmediğini kızının hayatından endişe ettiğini beyan etmiştir. Tahkikata devam edilmektedir.

OLAYIN ÖZETİ :

04.06.2015 günü A.F. isimli şahıs  evde bulunduğu sırada rahatsızlandığını ve aç karnına fazla miktarda ilaç ilaç içemis neticesinde zehirlendiğini, kimseden davacı olmadığını beyan etmiştir.  Tahkikata başlanılmıştır.

OLAYIN ÖZETİ:

12.06.2015 günü  F.K. isimli şahıs  iş yerinin deposunun önüne H.B. isimli şahsın 81 DU *** plaka sayılı aracını park ettiğini ve girişine engel olduğu, aracın kaldırılmaması üzerine şahıs kullanmış olduğu araçla 81 DU *** plaka sayılı araca kasten çarparak zarar vermiş ve taraflar birbirlerini darp etmiş olup,tahkikat evrakı ikmalen gönderilmiştir.

OLAYIN ÖZETİ :

12.06.2015 günü K.Z ve İ.Ç. isimli şahıslar karşılıklı olarak birbirlerini darp etmiş, olayla ilgili tahkikat başlatılmıştır.

OLAYIN ÖZETİ :

12.06.2015 günü H.K. isimli şahıs kız kardeşi B.K.' un  saat: 11.30 dan bu yana eve dönmediğini ve hayatından endişe ettiğini beyan etmiştir. Olayla ilgili tahkikat başlatılmıştır.

Güncelleme Tarihi: 19 Haziran 2015, 14:11
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER