Bin Çeşit Yapı Market

Hendek asayiş olayları

Hendek den asayiş olayları...

Hendek asayiş olayları

TAKSİRLE YARALAMA - TRAFİK GÜVENLİĞİNİ TEHLİKEYE SOKMA

(Alkollü Araç Kullanmak,Hasarlı Kazası,Tehlikeli Araç Kullanmak)

Olay Özeti  :

01.08.2016 günü saat.14.30 sıralarında Akpınar mahallesi E.Ç.(E.1979)'nın sevk ve idaresindeki 54 ** *** plaka sayılı araç ile V.A.(E.1961)'ın sevk ve idaresindeki 54 ** *** plaka sayılı araçların çarpışması neticesinde araç içersinde yolu olarak bulunan M.O.(E.1961) isimli şahsın yaralanmış, Hendek devlet Hastanesinde halen tedavisi devam etitği ve müşahede altında olduğundan konu ile ilgili müşteki ifadesi alınamamış, olayla ilgili tahkikata başlanmıştır.Alarında Kemaliye mah. sürücü A.Ç.(E.1995) sevk ve idaresindeki 54 ** *** plaka sayılı aracı ile yaya İ.E.S. isimli şahsa çarpması sonucu kaza meydana gelmiş, kazada İ.E.S. hayati tehlike kaydıyla yaralanarak il merkezine sevk edilmiş, olayla ilgili tahkikata başlanmıştır. 

              
TAKSİRLE YARALAMA

Olay Özeti  : 01.08.2016 günü Saat: 17.00 sıralarında Kemaliye mah. sürücü A.Ç.(E.1995) sevk ve idaresindeki 54 ** *** plaka sayılı aracı ile yaya İ.E.S. isimli şahsa çarpması sonucu kaza meydana gelmiş, kazada İ.E.S. hayati tehlike kaydıyla yaralanarak il merkezine sevk edilmiş, olayla ilgili tahkikata başlanmıştır. 
            
KAYIP EŞYA

Olay Özeti: 03.08.2016 Günü S.T.(E.1983) Dereboğazı mahallesinde bulunan işyerinden başka bir dükkana geçmek için isimlerini tanımadığı birkaç işçi tuttuğunu, eşya taşıma işi bittikten sonra eşyalarını kontrol ettiğinde deri çantasının içinde bulunan 1 Adet İnternet modemi, 1 Adet alıcısı ve buna bağlı uzaktan kumandasının yerinde olmadığını fark ettiğini, olay ile ilgili kimseden davacı ve şikayetçi olmadığını beyan etmiş, konu ile ilgili gerekli tahkikata başlanılmıştır..
Birimi     
      
İŞ KAZASI

Olay Özeti: 02.08.2016 Müşteki Ö.B.(E.1964) isimli şahıs Yeni Mahallede inşaatta çalışırken playwood parçasının düşmesi sonucu dudak kısmından yaralandığını, Devlet hastanesine giderek gerekli tedavisini yaptırdığını, olay ile ilgili kimseden davacı ve şikayetçi olmadığını beyan etmiş, konu ile ilgili gerekli tahkikata başlanılmıştır.

 

Güncelleme Tarihi: 07 Ağustos 2016, 11:37
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER