banner194
banner194

Hendek Asayiş Bülteni

Hendek den güncel asayiş olayları.

Hendek Asayiş Bülteni
Taksirle Yaralama - Trafik Güvenliğini Tehlikeye Sokma


Olay Özeti: 13.04.2016 günü meydana gelen Yaralamalı Trafik Kazası olayı ile ilgili sürücülüğünü Müşteki/Şüpheli K.B.'nin yaptığı 54 *** ** plaka sayılı motosiklete çarpıp olay yerinden kaçan 54 *** ** plaka sayılı araç sürücüsü Şüpheli/Müşteki S.E. kaza olayını fark edemeyerek olay yerinden ayrıldığını beyan etmiş, şahsın yapılan alkol muayenesinde 1.59 promil alkollü olduğu tespit edilmiş, olayda Müşteki H.B. isimli şahsın ayağından hayati tehlike arz etmeyecek şekilde yaralandığının ve Hastaneye sevkinin yapıldığı bildirilmiş, konu ile ilgili gerekli tahkikata başlanılmıştır. 

Taksirle Yaralama


Olay Özeti: 16.04.2016 günü Şüpheli İ.D. 54 *** *** plaka sayılı aracı ile Cadde üzerinde seyir halinde olduğunu, Trafik ışıklarında bekleme yaptığını, daha sonra kendisine yeşil ışığın yanması ile hareket ederek sola döndüğünü, bu esnada bekleyen araçların arasından hızla fırlayan ismini sonradan Müşteki C.A. isimli çocuğa çarptığını, olayda kusurunun olmadığını, olay ile ilgili kimseden davacı ve şikayetçi olmadığını beyan etmiş, konu ile ilgili gerekli tahkikata başlanılmıştır.   

Taksirle Yaralama


Olay Özeti: 14.04.2016 günü S.E isimli şahıs sevk ve idaresinde bulunan 54 *** plaka sayılı araç ile seyir halinde olduğunu, aracının ön camının patlaması sonucu gözünden BTM ile giderilemeyecek şekilde yaralandığını beyan etmiş, konu ile ilgili gerekli tahkikata başlanılmıştır. Güncelleme Tarihi: 19 Nisan 2016, 09:22
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER