Hendek Büyük Kutsallar Kurbanlık Banner
banner194

Eski Kız Arkadaşını Bıçaklayan Şahıs Kıskıvrak Yakalandı

Hendek Yeni Mahallede eski erkek arkadaşıyla son kez buluşan E.B erkek arkadaşı tarafından kolundan, bacağından ve karnından bıçaklandı. yaralanan E.B hasteneye kaldırıldı ve hayati tehlikesinin olduğu bildirildi.

Eski Kız Arkadaşını Bıçaklayan Şahıs Kıskıvrak Yakalandı
Edinilen bilgilre göre olay Yeni Mahalle Huzur Evinin yanında oldu. E.B nin eski erkek arkadaşı M.K son kez eski kız arkadaşıyla buluşmak istemiş. E.B ise son buluşma olduğu için eski erkek arkadaşının yanına tek başına gitti. M.K isimli şahıs E.B den ayrılmak istemediğini ama E.B artık bu ilişkinin son bulmasını istedi. Bunun  üzerine sinirlenen M.K eski kız arkadaşını olay yerinde bir çok yerinden bıçaklayarak kayıplara karıştı.
 
Hendek İlçe Emniyet Müdürlüğü Asayiş Ekipleri olayın üzerine yoğun bir çalışma yaparak istihbarat elde etti. Ekipler  şahsın olaydan sonra ilçeyi terk ederek Yalovadaki adresinde olduğunu tespit ettiler. Ekipler aradan geçen iki günün sonunda şüpheli M.K yı Yalova da kıskıvrak yakaladı. Tutuklanma istemiyle mahkemeye çıkarılan şahıs tutuklanarak çezaevine götürüldü.
Güncelleme Tarihi: 19 Mayıs 2015, 22:05
YORUM EKLE
YORUMLAR
hendekli
hendekli - 5 yıl Önce

hendek polisi bazen balığı balık gibi tutuyorlar bazende yangel osman davranıyorlar bu nasıl oluyor anlamış değilim, şu meydanda parkeden özel plakalı araçlara neden sesiniz çıkmıyor onu anlamış değilim, sesiniz herkese çıkmalı kısık değil hemde yüksek, kaldırımlara araçlarına tırmadıranlara ceza yok, ara sokkaktaki gariban arabalarına ceza yağdırmayı biliyorsunuz eşittt olun eşiitt

SIRADAKİ HABER