banner194

Asayiş Bülteni Hendek

Hendek'te meydana gelen güncel iş kazası ve asayiş olaylarının yer aldığı asayiş bülteni. Hendek Kargalı hanbaba Mahallesinde meydana gelen iş kazaları ve Hendek ilçe merkezinde kontak anahtarının kaybolması sonrasında tahkikat başlatılmıştır.Hendek ilçe merkezi ve çevresinde meydana gelen en güncel asayiş olayları içeren güncel bir rapor.

Asayiş Bülteni Hendek

Hendek'te meydana gelen güncel iş kazası ve asayiş olaylarının yer aldığı asayiş bülteni. Hendek Kargalı hanbaba Mahallesinde meydana gelen iş kazaları ve Hendek ilçe merkezinde kontak anahtarının kaybolması sonrasında tahkikat başlatılmıştır. Hendek ilçe merkezi ve çevresinde meydana gelen en güncel asayiş olayları içeren güncel bir rapor.

İŞ KAZASI ( 4 OLAY )

Hendek - Kargalıhanbaba Mahallelerinde, 27 Kasım 2019 Çarşamba günü, çeşitli işyerlerinde çalışan (4) kişi dikkatsizlik ve tedbirsizlik nedeniyle farklı yerlerinden hayati tehlikeleri olmayacak şekilde yaralanmıştır. Jandarma tarafından tahkikata başlanmıştır.

KAYIP EŞYA

S.H. isimli şahsın alınan mağdur ifadesinde; 25.11.2019 günü 54 ADB ** plakalı araca ait kontak anahtarını Hendek çarşı merkezinde kaybettiğini beyan etmiştir. Düzenlenen tahkikat evrakı ikmalen gönderilmiştir

Güncelleme Tarihi: 28 Kasım 2019, 18:53
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER